Logowanie
zapamiętaj mnie
 
Media
Tutaj jesteśmy
Crew Movie Project

Ten innowacyjny projekt filmowy pokaże historię dwóch narciarzy z Katowic oraz ich poświęcenie w dążeniu do celu i realizacji swojej pasji. Bohaterami filmu są Bartek Sibiga - członek kadry narodowej, wielokrotny medalista Mistrzostw Polski, aktualny Mistrz Polski oraz Marcin Pośpiech - najbardziej utytułowany jibber w Polsce, który niejednokrotnie stawał na podium europejskich zawodów.

Chłopaki podczas swojej podróży przebyli ponad 20 tysięcy kilometrów w zaledwie 80 dni - a wszystko w celu poszukiwania śniegu i zebrania jak najlepszego materiału. Ciekawe miejsca, cała masa przygód i wspaniałe zdjęcia - to przepis na wycieczkę w głąb tego, co śmiało można nazwać esencją freestylowego narciarstwa.

 

Całość uwieczniona została najwyższej klasy sprzętem filmowym z niezwykłą dbałością o szczegóły. Crew Movie Project wzbogacony został studyjnym masteringiem audio, umożliwiającym uzyskanie niesamowitych efektów dźwięku przestrzennego 5.1.

 

„Miałem już okazję brać udział w wielu Polskich produkcjach zaczynając od Folkloru, Folkloru II po Que Sera, Sera. Crew Movie Project jest jednak czymś zupełnie wyjątkowym. To zupełnie nowe doświadczenie związane z kręceniem backcountry i streetów. Zrobiliśmy wiele niesamowitych spotów: przejazd po basenie, skok nad trybunami, miejscówka z pociągiem, czy rury w 35C. To wszystko uświadomiło mi jak kreatywny może być freeskiing i jakie jeszcze możliwości na nas czekają. Crew Movie Project to też 90 dni filmowych, 30 dni montażu, dziesiątki ton przerzuconego śniegu, setki nieprzyjemnych upadków, nieprzespanych nocy i wiele niezapomnianych chwil. Zaangażowanie ekipy jest niesamowite i myślę, że wszyscy z niecierpliwością czekamy, jak to, na co poświeciliśmy ponad pół roku życia zostanie odebrane” skomentował swój udział w projekcie Bartek Sibiga.

 

Daty pokazów:

10.10 Kraków, Kino Kijów.Centrum

07.11 Warszawa, Kinoteka

08.11 Katowice, Kino Rialto

21.11 Wrocław, Festiwal GoPow

 

Bilety do nabycia w kasach kin, rezerwacja biletów na stronie internetowej projektu: http://crewmovieproject.com/

 

 

 


<< powrót
Komentarze

Dodaj komentarz

Jeśli posiadsz konto na ski2die.pl to się zaloguj. Jeżeli jeszcze nie masz, a chcesz mieć, to już teraz może się zarejestrować.
© 2003-10 Ski2Die. All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Concept: LeSki&SanczO
Design: SanczO