Logowanie
zapamiętaj mnie
 
Media
Tutaj jesteśmy
IF3 Innsbruck

 

W dniach 1 - 5 października Innsbruck i Hintertux przeżyją prawdziwy najazd miłośników freeskiingu. Po raz kolejny zawita tam festiwal IF3, w ramach którego będzie można obejrzeć 30 filmów freeski z całego świata! Wśród nich pojawią się najnowsze produkcje czołowych wytwórni, takie jak: “Supervention” Field Productions, “Mutiny” Stept Productions, “LOSt” Legs Of Steel, “Into the Mind” Sherpas Cinema, “Tracing Syklines” Poor Boyz Productions, “Satori” Junkies On a Budget i “Partly Cloudy“ Level 1 Productions.

W Innsbrucku pojawią się także bohaterowie wymienionych filmów m.in. Tom Wallisch, JP Auclair, Parker White, Clayton Villa, Jacob Wester czy Bene Mayr.

 

 

Festiwal rozpocznie się już we wtorek 1 października od iF3 Hintertux Freeski Session w snowparku Betterpark, który zostanie odpowiednio wyszejpowany specjalnie na tę okazję.

 

 

Pierwszy film obejrzeć będzie można w położonym nieopodal Tux Center Lanersbach w środę o 20.30. Do Innsbrucka Festiwal zawita w czwartek, kiedy to w kinie Metropol odbędzie się projekcja “For A Few Lines More” Whiteroom Productions. Tego samego dnia w Stadtsäle otwarta zostanie iF3 Photo Exhibition & Award Show, w czasie której obejrzeć będzie można prace czołowych fotografów freeski z całego świata.

Piątkowe i sobotnie pokazy odbędą się również w Stadtsäle i potrwają do 22.00 kiedy to tłum narciarzy we władanie przejmą DJ Mike Rock, Ali Shaheed Muhammed z A Tribe called Quest i Zuzee z Waxolutionists.

 

Sesja na lodowcu, pokazy najnowszych filmów i grube imprezy - nie ma lepszego sposobu by rozpocząć sezon!

 

Więcej info i bilety na store.iF3.at

 

 


<< powrót
Komentarze

Dodaj komentarz

Jeśli posiadsz konto na ski2die.pl to się zaloguj. Jeżeli jeszcze nie masz, a chcesz mieć, to już teraz może się zarejestrować.
© 2003-10 Ski2Die. All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Concept: LeSki&SanczO
Design: SanczO