Logowanie
zapamiętaj mnie
 
Media
Tutaj jesteśmy
Jon Olsson Invitational

W najbliższy piątek w Are w Szwecji rozpocznie się Jon Olsson Invitational. To impreza, na którą jeszcze kilka lat temu z niecierpliwością czekali wszyscy miłośnicy freeskiingu. Regułą było, że właśnie na tych, jedynych w swoim rodzaju zawodach big air, działy się będą rzeczy niesamowite. Double cork 720, triple corki, wielka skocznia, grube imprezy - tak w skrócie można opisać ostatnią edycję. Co działo się będzie w tym roku? 

Praca nad skocznią w Are trwa. Na liście zaproszonych riderów znaleźli się: Henrik Harlaut, Elias Ambuhl, Gus Kenworthy, PK Hunder, Jossi Wells, Jesper Tjäder, Jacob Wester, Russ Henshaw, Vincent Gagnier, Charles Gagnier, Aleksander Aurdal, Frej Jönsson, Joss Christensen, Alex Schlopy, Andreas Håtveit, Simon Dumont, Espen Bergh, Gaute Silseth, Christof Schenk, Mikkel Jöraandstad, Luca Tribondeau, TJ Schiller, Niklas Eriksson, Noah Morrison, Matt Walker oraz Torin Yater Wallace.

Jak widać nie zabrakło weteranów JOI, „najgorętszych nazwisk” tego sezonu i nowych, mało znanych riderów. To mieszanka, która w Are zawsze się sprawdzała, czekamy więc na wyjątkowe widowisko.


www.bigair.joinvitational.com<< powrót
Komentarze

Dodaj komentarz

Jeśli posiadsz konto na ski2die.pl to się zaloguj. Jeżeli jeszcze nie masz, a chcesz mieć, to już teraz może się zarejestrować.
© 2003-10 Ski2Die. All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Concept: LeSki&SanczO
Design: SanczO