Logowanie
zapamiętaj mnie
 
Media
Tutaj jesteśmy
Finał The North Face Peak2Park coraz bliżej
data: 08.03.2017, autor: JacekB

Niecałe dwa tygodnie zostały do zakończenia wirtualnych zmagań narciarzy i snowboardzistów z Europy i Ameryki Północnej. Peak2Park to zorganizowane przez The North Face zawody, w których udział może wziąć każdy, kto zarejestruje się na stronie www.peak2park.com i prześle swój film nagrany poza trasą lub w snowparku. Właśnie te 2 kategorie podlegają ocenie zarówno profesjonalnych sędziów, jak i obserwującej zmagania internetowej publiczności. 

 

Nowością w tym sezonie obok rozgrywanej już wcześniej kategorii Park and Pipe Open Series, The North Face zachęca także do rywalizacji w ramach All Mountain Open Series Virtual Competition (AMOS). Narciarze i snowboardziści z Europy i Ameryki mogą teraz pokazać nie tylko swoje najlepsze tricki w parku i halfpipe, ale i najlepsze linie poza trasą.  Na zwycięzców czekają niesamowite nagrody, w tym okazja do jazdy z czołowymi proriderami na świecie! Więcej o nagrodach można przeczytać na stronie: http://peak2park.com/peak/win-prizes

 

Dodatkowe nagrody przyznane zostaną w ramach sponsorowanych przez CLIF Bar kategorii Queen i King of the Mountain Award oraz Mountain Maven Award.

 

Pierwsza to konkurencja przeznaczona dla narciarzy, którzy wykażą się umiejętnościami nie tylko w parku, ale również poza trasami. Spośród wszystkich, którzy zamieszczą swój film w kategorii freeride’owej (AMOS), jak i nagranie z parku i halfpipeu (PPOS) wybrani zostaną narciarz i narciarka, którzy otrzymają po 1500 dolarów oraz roczny zapas produktów firmy CLIF Bar.

 

Mountain Maven Award, to nagroda, którą CLIF Bar i The North Face wręczy narciarce lub snowbordzistce, która weźmie udział w jednej z 2 konkurencji (AMOS lub PPOS). Będzie to specjalna nagroda Grand Prix przyznana przez jury złożonego z profesjonalnych zawodniczek freeski i snowboard. Zwyciężczyni Mountain Maven Award weźmie udział w wyjeździe, w czasie którego kręcony będzie profesjonalny film freeride’owy!

 

Więcej informacji znaleźć można na stronie:

www.peak2park.com


<< powrót
Komentarze

Dodaj komentarz

Jeśli posiadsz konto na ski2die.pl to się zaloguj. Jeżeli jeszcze nie masz, a chcesz mieć, to już teraz może się zarejestrować.
© 2003-10 Ski2Die. All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Concept: LeSki&SanczO
Design: SanczO