Logowanie
zapamiętaj mnie
 
Media
Tutaj jesteśmy
Techniczny niezbędnik podczas ferii zimowych
data: 31.01.2018, autor: s2d

Relacje video na żywo na Facebooku, Instagram stories i dłuższe filmy zmontowane już po powrocie z ferii, mogą niewiarygodnie zyskać dzięki użyciu łatwo dostępnych gimbali. Łącząc swój telefon z modelem takim jak FeiyuTech SPG możesz uzyskać znacznie więcej, niż przy użyciu zwykłego statywu czy selfie sticka. Otrzymujesz profesjonalny ruch kamery, dzięki któremu obraz jest stabilny, płynny i przyjemny w odbiorze.

 

SPG to urządzenie dla każdego. Wyważenie telefonu nie wymaga dodatkowych narzędzi i zajmuje kilka sekund, a gimbal sam kalibruje się po uruchomieniu. Po połączeniu z telefonem, za pomocą bluetooth i aplikacji Feiyu ON, można w prosty sposób wybrać jeden z czterech trybów: filmowania, robienia zdjęć, panoramy lub timelaps. Do obsługi każdego z nich wystarczą trzy przyciski w zasięgu kciuka. W ustawieniach aplikacji można samodzielnie zaprogramować prędkość obrotu głowicy, szybkość reakcji przy sterowaniu joystickiem oraz inne parametry. Bardzo przydatna jest także opcja śledzenia twarzy, dzięki której bohaterowie filmu pozostają zawsze w centrum naszego kadru.

 

Poza swoimi niewielkimi rozmiarami i niezwykle prostą obsługą, producent zadbał, aby SPG było możliwie wielofunkcyjne. Wychodząc naprzeciw osobom aktywnym zaprojektował specjalne piankowe adaptery, które umożliwiają montowanie kamer sportowych. Teraz wszystkie filmy z ferii zimowych będą imponująco płynne. Nie pozostanie nic innego, jak tylko dumnie się nimi dzielić ze znajomymi.

 

 


<< powrót
Komentarze

Dodaj komentarz

Jeśli posiadsz konto na ski2die.pl to się zaloguj. Jeżeli jeszcze nie masz, a chcesz mieć, to już teraz może się zarejestrować.
© 2003-10 Ski2Die. All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Concept: LeSki&SanczO
Design: SanczO