Logowanie
zapamiętaj mnie
 
Media
Tutaj jesteśmy
Livigno Camp 2010 - final countdown

Miedzy 17 a 24 kwietnia 2010 roku w zagubionym między górami, włoskim miasteczku Livigno, odbędzie się Livigno Camp.  Po raz szósty freeskierzy i snowboardziści  nastawieni na freestyle będą mogli doskonalić swoje umiejętności w jednym z najlepszych snowparków w Europie pod czujnym okiem polskich zawodników. 5-cio letnie doświadczenie pokazuje, że miękki kwietniowy śnieg oraz piękna pogoda w połączeniu z dobrzej wyszejpowanymi skoczniami, halfpipe’em oraz railami to gwarancja postępu.

Livigno Camp jest przeznaczony przede wszystkim dla osób, które dopiero zaczynają przygodę z narciarskim lub snowboardowym freestylem  lub wręcz planują podczas wyjazdu zostawić pierwsze ślady w snowparku. Szkolenia odbywają się w małych grupach dobranych według  stopnia zaawansowania riderów na skoczniach i railach dostosowanych do poziomu umiejętności. Ponadto organizatorzy zapewniają możliwość darmowego testowania twin-tipów oraz snowboardów najlepszych marek, a także wiele innych atrakcji.  Livigno Camp to już tradycjny wyjazd w kalendarzu wielu polskich freeskierów – okazja nie tylko, by pojeździć i poimprezować ze znanymi riderami, ale także poznać narciarzy z całego kraju. Więcej informacji o Livigno Camp 2010 znajdziecie na www.livignocamp.pl

 

 

 

Foto. Tomek Gola / fikcja.pl


<< powrót
Komentarze

Dodaj komentarz

Jeśli posiadsz konto na ski2die.pl to się zaloguj. Jeżeli jeszcze nie masz, a chcesz mieć, to już teraz może się zarejestrować.
© 2003-10 Ski2Die. All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Concept: LeSki&SanczO
Design: SanczO