Logowanie
zapamiętaj mnie
 
Media
Tutaj jesteśmy
Zbliża się kultowy Livigno Camp 2012

 

Po raz 8 z rzędu w słynnym włoskim Livigno odbędzie się najlepszy polski Camp dla narciarzy i snowboardzistów chcących podnieść swoje freestyle'owe umiejętności. W tym roku szkoleniem w jednym z dwóch snowparków zajmie się doświadczona ekipa, która gwarantuje, że każdy wyjedzie z Livigno z kilkoma nowymi trickami i świetnymi wspomnieniami. Oprócz Andrzeja Lesiewskiego, nad postępami uczestników czuwali będą: 4 - krotny Mistrz Polski we Freeskiingu Szczepan Karpiel oraz jeden z najbardziej wszechstronnych i  utytułowanych polskich freeskierów - Marek Doniec.

Każdy kto weźmie udział w Livigno Camp może mieć pewność, że codziennie coachowie poświęcą mu kilka godzin w snowparku i w czasie wieczornych sesji videocoachingu. Ci, dla których będą to pierwsze freestyle'owe doświadczenia spróbują podstawowych skoków i slide'ów na przeszkodach jibbowych. Bardziej doświadczeni będą mogli spróbować trudniejszych ewolucji pod okiem naszych najlepszych speców od big air. 

Super warunki, świetne parki i najlepsi coachowie - właśnie dlatego od 8 lat Livigno Camp to najlepsza okazja by pod koniec sezonu przenieść swoje umiejętność na wyższy poziom.

Więcej informacji na www.livignocamp.pl


 


<< powrót
Komentarze

Dodaj komentarz

Jeśli posiadsz konto na ski2die.pl to się zaloguj. Jeżeli jeszcze nie masz, a chcesz mieć, to już teraz może się zarejestrować.
© 2003-10 Ski2Die. All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Concept: LeSki&SanczO
Design: SanczO