Logowanie
zapamiętaj mnie
 
Media
Tutaj jesteśmy
B&E Invitational

Henrik Harlaut i Phil Casabon to wyjątkowy duet. Chyba każdy zgodzi się, że ich kreatywność i styl wpływają na to jak wygląda freeski w tym momencie.

 

Nic dziwnego, że nieco inny jest też event organizowany przez chłopaków we Francji. B&E Invitational to jam, który odbędzie się w dniach 9 – 12 marca w jedynym w swoim rodzaju snowparku, budowanym specjalnie na zawody w Les Arcs. Całość przypominała będzie ogromny skatepark ze śniegu, w którym zaproszonych 22 riderów będzie mogła do woli szukać nowych linii, łączących wymyślne przeszkody.

 

Phil i Henrik zapowiadają, że tegoroczny set up będzie jeszcze lepszy niż w czasie poprzednich dwóch edycji. Co ciekawe, zaproszeni zawodnicy i publiczność, będą mieli możliwość zobaczenia przeszkód dopiero w dniu treningów. Do tego czasu możemy liczyć jedynie na instagramowe i facebook’owe przecieki. ;-)

Panowie ujawnili też nazwiska tylko 4 z 22 narciarzy, którzy poza nimi samymi wezmą udział w B&E Invitational. W Les Arcs na pewno pojawią się: Tom Wallisch, Jossi Wells, Noah Albaladejo i Tanner Hall. Już to wystarczyłoby na całkiem zacne widowisko, a zatem na pewno będzie grubo!

 

W tym roku rozbudowana ma zostać także muzyczna część wydarzenia. Pojawi się m.in. Walshy Fire z Major Lazer, a także kolejny z przedstawicieli rodziny Wu Tang Clan (wcześniej gościem B&E Invitational był już Masta Killa).

 

Na koniec Od 1 grudnia do 1 lutego potrwa konkurs na najlepsze video, w którym do wygrania będą 2 dzikie karty do startu u boku najlepszych na świecie.

 

www.beinvitational.com

www.facebook.com/BEinvitational

www.instagram.com/beinvitational

 

#BEinvitational

 


<< powrót
Komentarze

Dodaj komentarz

Jeśli posiadsz konto na ski2die.pl to się zaloguj. Jeżeli jeszcze nie masz, a chcesz mieć, to już teraz może się zarejestrować.
© 2003-10 Ski2Die. All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Concept: LeSki&SanczO
Design: SanczO