Logowanie
zapamiętaj mnie
 
Media
Tutaj jesteśmy
Marcin Pośpiech drugi w czasie Summer Fest

Ósmego sierpnia w niemieckiej uber – lodówce w Bispingen rozegrany został railjam, w którym wystartowało trzydziestu narciarzy z Holandii, Niemiec, Austrii, Danii oraz Polski. Specjaliści od ślizgania się po rurkach mieli po trzydzieści minut luźnej jazdy w każdej z trzech sekcji snowparku. Za pojedyncze, dobre triki można było zgarnąć kasę oraz vouchery do sklepu i imprezowni, w której odbywał się after po zawodach.

 

W klasyfikacji generalnej drugie miejsce zajął Marcin Pośpiech, który zaprezentował takie triki jak: double switch up pretz 27 out, 27 in (w prawo i w lewo), transfer 450 na down raila oraz unnat switch tail i k-fed na double kinku. 

 

„Format zawodów był bardzo zajawkowy, nikt się nie ciśnieniował i można było robić to, na co miało się ochotę. To był mój pierwszy Summer Fest, ale zdecydowanie tam wrócę. Super jest pojeździć z taka chmarą dobrych jibberów, a wieczorami wspólnie imprezować.” – podsumował imprezę nasz zawodnik.

 

Na naszym profilu FB znajdziecie jeden triczek Marcina z zawodów.


<< powrót
Komentarze

Dodaj komentarz

Jeśli posiadsz konto na ski2die.pl to się zaloguj. Jeżeli jeszcze nie masz, a chcesz mieć, to już teraz może się zarejestrować.
© 2003-10 Ski2Die. All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Concept: LeSki&SanczO
Design: SanczO