Logowanie
zapamiętaj mnie
 
Media
Tutaj jesteśmy
Suzuki Nine Knights po raz kolejny w Livigno.

fot. Klaus Polzer

 

Suzuki Nine Knights, jedna z najciekawszych imprez w świecie sportów akcji, już na dobre zadomowiła się we włoskim Livigno. Po raz kolejny z rzędu to właśnie na stokach Mottolino powstanie potężny śnieżny zamek, będący w istocie jedynym w swoim rodzaju snowparkiem.

 

Nowością w tym sezonie, będzie oficjalne zaproszenie do udziału w imprezie snowboardzistów. Wraz z narciarzami, fotografami i ekipami filmowymi będą oni mieli okazję przez 5 dni „ujeżdżać” zamek i szukać najciekawszych linii. A tych, jak pokazały zawody w minionym sezonie, może być naprawdę dużo.

 

Tradycyjnie już wydarzenie odbywa się w okresie, kiedy w Livigno pojawia się sporo miłośników białego szaleństwa z Polski. Jeżeli jesteś jednym z nich, to zarezerwuj sobie wieczór 8 kwietnia, kiedy to w ramach Suzuki Nine Knights odbędzie się nocna sesja otwarta dla publiczności!

 

Tradycyjnie też ostatniego dnia imprezy odbędą się zawody, także w tym sezonie nie zabraknie okazji do obejrzenia w akcji najlepszych riderów na świecie.

 

Więcej informacji: nineknightsski.com i facebook.com/nineknights

 


<< powrót
Komentarze

Dodaj komentarz

Jeśli posiadsz konto na ski2die.pl to się zaloguj. Jeżeli jeszcze nie masz, a chcesz mieć, to już teraz może się zarejestrować.
© 2003-10 Ski2Die. All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Concept: LeSki&SanczO
Design: SanczO