Logowanie
zapamiętaj mnie
 
Media
Tutaj jesteśmy
The B&E Invitational – druga edycja

W dniach 12 i 13 marca 2015 roku w les Arcs odbędzie się kolejna edycja jednego z najciekawszych eventów freeski sezonu. The B&E Invitational, czyli jam organizowany przez Phila Casabona i Henrika Harlauta, wyróżnia przede wszystkim nietypowy snowpark, w którym rywalizują uczestnicy. Imitujące wielki śnieżny skatepark z kątami i bowlami przeszkody, pozwalają riderom na ogromną kreatywność.

 

Phil i Henrik postanowili nieco podgrzać atmosferę i nazwiska zaproszonych freeskierów ujawniali będą w ciągu sezonu, w 5 osobowych grupach. Jak na razie, wiadomo że na miejscu pojawią się Candide Thovex, Tom Wallisch i Torin Yater-Wallace. Już tych trzech panów z gospodarzami eventu zagwarantowałoby nam niezłe widowisko. Dodatkowo, przyznane zostaną dwie dzikie karty. Czekają one na zwycięzców konkursu video, którego szczegóły podane zostaną na www.beinvitational.com na początku grudnia.

 

 

 


<< powrót
Komentarze

Dodaj komentarz

Jeśli posiadsz konto na ski2die.pl to się zaloguj. Jeżeli jeszcze nie masz, a chcesz mieć, to już teraz może się zarejestrować.
© 2003-10 Ski2Die. All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Concept: LeSki&SanczO
Design: SanczO