Logowanie
zapamiętaj mnie
 
Media
Tutaj jesteśmy
Armada Skis Pop Up Store w Warszawie.

W dniach 28 listopada – 2 grudnia Super Serwis NTN przy ulicy Potockiej 1 w Warszawie zamieni się w pierwszy w Polsce Armada Skis Pop Up Store.

Założona w 2002 roku w Kalifornii marka jest własnością narciarzy i artystów, którzy wywarli decydujący wpływ na rozwój współczesnego narciarstwa. Kilkadziesiąt modeli dla kobiet, mężczyzn, a także najmłodszych narciarzy, zaprojektowane zostało przy współpracy z ludźmi, którzy każdego dnia przyczyniają się do ewolucji najmłodszych i najszybciej rozwijających się jego form – freeskiingu i freeride’u.

 

Wizyta w Armada Skis Pop Up Store, będzie wyjątkową okazją do zapoznania się z najciekawszymi rozwiązaniami stosowanymi w nowoczesnym sprzęcie freeride’owym, freestyle’owym i all mountain, które wyznaczają standardy na nadchodzące sezony. W ciągu kilku dni będzie można skorzystać ze specjalnej oferty na zestawy obejmujące narty i kije Armada Skis z wiązaniami, w których wyborze pomogą eksperci Super Serwisu NTN.

 

W sobotę o godz. 15:00 na osoby odwiedzające sklep czeka specjalna prezentacja na temat historii marki i konstrukcji wybranych modeli w kontekście zmian następujących we współczesnym narciarstwie. Dużo miejsca w czasie panelu zostanie poświęcone freeride’owi i związanym z jego uprawianiem kwestiom bezpieczeństwa (m.in. zaprezentowany zostanie nowoczesny sprzęt lawinowy i plecaki z systemem poduszek pozwalających uniknąć zasypania).

 

 

Super Serwis NTN, który na kilka dni ugości Armada Skis Pop Up Store, to miejsce wyjątkowe na narciarskiej mapie Polski. Powstało z inicjatywy ludzi od 18 lat związanych z czołowym polskim magazynem narciarskim NTN. Łączy ono w sobie sklep, profesjonalny serwis, ale i miejsce spotkań ludzi, którzy dzielą prawdziwą pasję do jazdy na nartach – niezależnie od wieku, stylu i formy.

 

 


<< powrót
Komentarze

Dodaj komentarz

Jeśli posiadsz konto na ski2die.pl to się zaloguj. Jeżeli jeszcze nie masz, a chcesz mieć, to już teraz może się zarejestrować.
© 2003-10 Ski2Die. All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Concept: LeSki&SanczO
Design: SanczO