Logowanie
zapamiętaj mnie
 
Media
Tutaj jesteśmy
European Freeride Festival

W dniach 31 stycznia – 4 lutego, w świetnie znanym narciarzom z Polski Livigino odbędzie się European Freeride Festival. Impreza ta jest kolejnym przykładem na to, że włoski ośrodek zaczyna mocno stawiać na miłośników jazdy poza trasami. Od jesieni 2013 roku realizowanych tam jest szereg projektów związanych z freeridem. Zwiększona została liczba stref kontrolowanych pod względem zagrożenia lawinowego, wydawany jest codzienny biuletyn lawinowy, wyznaczone zostały nowe szlaki skitourowe, jest to teraz także jedno z niewielu miejsc w Europie, gdzie można spróbować heliskiingu!

 

W tym sezonie Livigno robi kolejny krok na drodze do stania się jedną z popularniejszych miejscówek freeride'owych. W czasie trwającego 5 dni European Freeride Festival każdy będzie mógł wziąć udział w organizowanych codziennie wycieczkach z przewodnikami, załapać się na sesję heliski, obejrzeć kilkadziesiąt najnowszych filmów freeride'owych i przetestować sprzęt czołowych producentów.

 

Na dokładkę w czasie festiwalu odbędzie się 4-gwiazdkowy Freeride World Qualifier, a w związku z tym że impreza odbędzie się tuż przed targami ISPO, organizatorzy liczą na obecność wielu topowych zawodników z całego świata, którzy ściągają wtedy do Europy.

 

Program European Freeride Festival już jest rozbudowany, a organizatorzy wciąż dodają nowe atrakcje. Więcej szczegółów na: www.europeanfreeridefestival.com

 

Jeden ze szczytów, na których rozegrane mogą być zawody FWQ w Livigno


<< powrót
Komentarze

Dodaj komentarz

Jeśli posiadsz konto na ski2die.pl to się zaloguj. Jeżeli jeszcze nie masz, a chcesz mieć, to już teraz może się zarejestrować.
© 2003-10 Ski2Die. All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Concept: LeSki&SanczO
Design: SanczO