Logowanie
zapamiętaj mnie
 
Media
Tutaj jesteśmy
Freeride Film Festival 2014

19 listopada w warszawskich Złotych Tarasach i dzień później – 20 listopada - w krakowskim Kinie Kijów zagości Freeride Film Festival. Będzie to szansa na obejrzenie na wielkim ekranie głośnego filmu „Mission Steeps” Xaviera de Le Rue i Sama Anthamattena oraz kilku europejskich produkcji freeride’owych: GEORGIA, ENABLED, THE LIST, TRIBUTE, HOT WHEELS AND FROZEN DERAMS, SCHNEEWALLFAHRT (więcej o filmach: http://pl.freeridefilmfestival.at/)

 

Gościem obydwu polskich przystanków będzie Anthamatten, który wyrasta na jedną z najciekawszych postaci współczesnego narciarstwa, łącząc doświadczenie zdobywane zarówno w czasie wspinaczki w górach najwyższych, jak i startów w zawodach freeride’owych.

 

Ciekawym wydarzeniem może być spotkanie Szwajcara z Andrzejem Bargielem, który w czasie Festiwalu zaprezentuje materiał ze swojej wyprawy na Manaslu. Nic nie wskazuje na to, by miało do tego dojść w ramach oficjalnej części imprezy, ale kto wie jakie pomysły przyniosą kuluarowe rozmowy tych dwóch ciekawych postaci. J

Imprezy poprowadzą Flo Orley (zdobywca 2. miejsca w klasyfikacji generalnej Freeride World Tour w 2011 roku) i Harry Putz, a gośćmi projekcji będą bohaterowie poszczególnych filmów.

 

Goście: Fabian Lentsch, Björn Heregger, Matthias "Hauni" Haunholder, Kees Jan van der Klooster. Bene Höflinger, Johannes Hoffmann.

 

Festiwal wspierany jest przez austriackie regiony narciarskie, udział w nim będzie więc szansą na wygranie kilku fajnych nagród m.in.:

- 3 - dniowego pakietu dla 2 osób w st. Anton am Arlberg

- Pakietu The Freeride Experience dla 2 osób (3 dni w Innsbrucku)

- Tygodniowego pobytu dla 2 osób w Tyrolskim hotelu (plus skipassy)

- Skipassów na lodowce w Tyrolu

 

Szczegółowe informacje:

Warszawa, Multikino Złote Tarasy: start godz. 19.00

Kraków, Kino Kijów-Centrum: start godz. 19.00

Bilety dostępne na:  http://www.ebilet.pl/szukaj.php?t=o&oid=1078 

 


<< powrót
Komentarze

Dodaj komentarz

Jeśli posiadsz konto na ski2die.pl to się zaloguj. Jeżeli jeszcze nie masz, a chcesz mieć, to już teraz może się zarejestrować.
© 2003-10 Ski2Die. All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Concept: LeSki&SanczO
Design: SanczO