Logowanie
zapamiętaj mnie
 
Media
Tutaj jesteśmy
Swatch Skiers Cup 2015

Swatch Skiers Cup odbędzie się w dniach 21-27 lutego 2015 roku w szwajcarskim Zermatt. Julien Regnier (FRA) powraca jako kapitan europejskiego zespołu natomiast Seth Morrrison (USA) został liderem team’u Ameryki Północnej i Południowej. Zarówno organizatorzy, jak i zawodnicy chcą, by impreza była jedynym w swoim rodzaju hołdem złożonym JP Auclairowi. Jak mówi Regnier – „Uczynimy tę edycję niezapomnianą. Uśmiechy i świetna jazda – to jest właśnie Skier’s Cup. To właśnie mój sposób na ten ostatni przejazd z JP.”

fot. DDacher

„Przyjąłem  propozycję z ubolewaniem, mam jedynie nadzieję, że JP będzie ze mnie dumny.” – skomentował z kolei Seth Morrison, który zastąpił tragicznie zmarłego JP na stanowisku kapitana drużyny obu Ameryk.

 

Będzie to już piąta edycja Swatch Skiers Cup. Weźmie w niej udział po siedmiu najlepszych zawodników wybranych przez kapitanów. Sprawdzą swoich sił w dwóch konkurencjach: Big Mountain (freeride) oraz Backcountry Slopestyle (freestyle). Pełne składy zespołów poznamy na początku grudnia.

fot. DDacher


<< powrót
Komentarze

Dodaj komentarz

Jeśli posiadsz konto na ski2die.pl to się zaloguj. Jeżeli jeszcze nie masz, a chcesz mieć, to już teraz może się zarejestrować.
© 2003-10 Ski2Die. All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Concept: LeSki&SanczO
Design: SanczO