Logowanie
zapamiętaj mnie
 
Media
Tutaj jesteśmy
„Twenty” w Warszawie, Wrocławiu i Pradze.

Już jutro w warszawskim kinie Wisła odbędzie się polska premiera jubileuszowego filmu wytwórni Poor Boyz Productions pt. „Twenty”. Rozpocznie ona mały filmowy tour, który zawita także do Wrocławia (4 października) oraz Pragi (5 października). Będą to jedne z pierwszych projekcji tego filmu w Europie i będzie im towarzyszyła cała masa dodatkowych atrakcji.

Najnowsza produkcja Poor Boyz Productions przygotowywana była w wielkiej tajemnicy. Zdjęcia do filmu trwały aż do połowy sierpnia, a przecieków odnośnie występujących narciarzy i informacji na temat samego filmu właściwie nie było. Dopiero na początku września Amerykanie oficjalnie wypuścili trailer i podali bardziej szczegółowe informacje. Od tego momentu „Twenty” szybko stało się jedną z najbardziej wyczekiwanych produkcji sezonu.

Film będzie złożony przede wszystkim z ujęć nagranych w zeszłym sezonie, ale nie zabraknie też odniesień do najważniejszych wydarzeń z całych dwudziestu lat działalności PBP.  Wśród zaproszonych do współpracy przy projekcie narciarzy znajduje się cała śmietanka najlepszych freeskierów na ziemi. Sammy Carlson, Pep Fujas, Dane Tudor, McRae Williams, Mike Douglas to tylko część z wielkich gwiazd, które wystąpią w filmie. Gwoździem programu ma być jednak segment powracającego do współpracy z PBP – Tannera Halla – żywej legendy tego sportu. Jak zapowiadają twórcy filmu, jego tegoroczny part ma być zapamiętany, może nawet na kolejne dwadzieścia lat.

Premiery filmów to jednak nie wszystko co przygotowali organizatorzy wydarzenia. W Warszawie dodatkowo przed projekcją filmu odbędzie się wystawa sprzętu i odzieży narciarskiej największych marek na rynku, a we Wrocławiu wystawa zdjęć najlepszych polskich fotografów sportów ekstremalnych! Oczywiście nie zabraknie też tradycyjnych afterparty, na których zagrają najlepsi polscy DJ’e. 

Największą niespodzianką ma być jednak spotkanie z gościem specjalnym wydarzenia. Specjalnie z okazji polsko-czeskiego touru do Polski przyleci występujący w „Twenty” – Max Morello – jedna ze wschodzących gwiazd światowego freeskiingu! Kanadyjczyk opowie zgromadzonej publice o filmie, planach na nowy sezon, odpowie na wszystkie pytania i rozda autografy.

Trailer filmu: https://www.youtube.com/watch?v=vL73vUUKprk


HIVERFILMTOUR – ROZKŁAD JAZDY:

1. Warszawa

miejsce: kino Wisła

data: 3 października, start wydarzenia – godzina 17:00, start projekcji 20:00

bilety: 19zł // dostępne w kasie kina oraz na stronie kina: http://www.novekino.pl/kina/wisla/index.php (wchodzimy w zakładkę „Rezerwacje” -> wybieramy dzień -> klikamy na godzinę naszego wydarzenia -> wybieramy miejsce i kupujemy)

link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/1478447985774109 

2. Wrocław

miejsce: kino Nowe Horyzonty

data: 4 października, start wydarzenia – godzina 17:00, start projekcji 20:00

bilety: 19 zł // dostępne w kasie kina oraz na stronie kina: http://www.kinonh.pl/film.do?id=10671&ind=tytul%3Dtwenty&page=0&data&typ=tyt 

link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/1484323781848910


<< powrót
Komentarze

Dodaj komentarz

Jeśli posiadsz konto na ski2die.pl to się zaloguj. Jeżeli jeszcze nie masz, a chcesz mieć, to już teraz może się zarejestrować.
© 2003-10 Ski2Die. All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Concept: LeSki&SanczO
Design: SanczO