Logowanie
zapamiętaj mnie
 
Media
Tutaj jesteśmy
Start cyklu Pure Powder Tour już w najbliższą sobotę!

W najbliższą sobotę, 4 października, w krakowskim kinie Kijów.Centrum startuje cykl kinowych premier najlepszych filmów narciarskich i snowboardowych pod nazwą Pure Powder Tour. Na wielkim ekranie zobaczymy uznany za film roku „Almost Ablaze” oraz najnowszą produkcję słynnej wytwórni Absinthe Films pt. „Heavy Mental”. Przed pokazami, w hallu kina wystawcy zaprezentują najnowsze kolekcje nart i wszelkiego sprzętu niezbędnego do uprawiania freeride’u.

Sobotni wieczór 4 października upłynie w krakowskim kinie Kijów.Centrum pod znakiem najnowszych i najlepszych produkcji filmowych dokumentujących wyczyny snowboardzistów i narciarzy. Znajdująca się w programie pierwszego przystanku Pure Powder Tour, nowa produkcja wytwórni Teton Gravity Research pt. „Almost Ablaze” zdążyła już zdobyć nagrodę Film Roku podczas najważniejszego branżowego festiwalu jakim jest kanadyjski International Freeski Film Festival w Montrealu. Z kolei snowboardowy „Heavy Mental” do tej pory zgromadził już kilkutysięczną publiczność na pokazach w całej Europie. Nadszedł więc najwyższy czas na polskie premiery!

Nowością w tego typu produkcjach jest z pewnością rozwiązanie zastosowane przy kręceniu „Almost Ablaze” - filmowcy wyposażyli bowiem każdego zawodnika w sprzęt nagrywający dźwięk. Dzięki temu widzowie zgromadzeni w kinie będą mogli dokładnie usłyszeć wszystko co dzieje się podczas spektakularnych zjazdów czy wykonywania tricków i tym samym znaleźć się w centrum akcji. 

Filmy to jednak nie jedyna atrakcja najbliższej soboty – przed projekcjami w hallu kina będzie można obejrzeć najnowszy sprzęt freeride’owy, wyposażenie lawinowe i odzież, która sprawdzi się podczas zimowych górskich wypraw! 

Plan wydarzenia:

16:00 – Start imprezy i wystawy

19:45 – pokaz „Almost Ablaze”

22:15 – pokaz „Heavy Mental”

Bilety: kasy kina Kijów.Centrum oraz sprzedaż internetowa: http://bit.ly/1mqioR0 

Strona wydarzenia na Facebooku: http://bit.ly/PPTKRK 

Program pozostałych premier w ramach Pure Powder Tour:

11 października 2014 – Wrocław, kino Nowe Horyzonty – FB: http://bit.ly/PPTWROCLAW 

18 października 2014 – Warszawa, kino Luna – FB: http://bit.ly/PPTWAWA 

25 października 2014 – Katowice, kino Kosmos – FB: http://bit.ly/PPTKATO 

 


<< powrót
Komentarze

Dodaj komentarz

Jeśli posiadsz konto na ski2die.pl to się zaloguj. Jeżeli jeszcze nie masz, a chcesz mieć, to już teraz może się zarejestrować.
© 2003-10 Ski2Die. All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Concept: LeSki&SanczO
Design: SanczO