Logowanie
zapamiętaj mnie
 
Media
Tutaj jesteśmy
Koniec iF3 Annecy, narodziny High Five Festival.

Agnecja Like That po czterecha latach zakończyła współpracę z iF3 przy organizacji francuskiej edycji festiwalu filmowego iF3. Nie oznacza to jednak, że tej jesieni w Annecy nie będzie można zobaczyć najważniejszych filmów freeski tego sezonu.

 

Gaylord Pedretti, właściciel Like That, zaprasza wszystkich na festiwal High Five, który odbędzie się w dniach 26 - 28 sierpnia. W ciągu trzech dni, w sześciu salach kinowych, zaprezentowane zostaną najnowsze produkcje takich wytwórni jak: Level 1, MSP, Stept, 4bi9, PVS, Nipwitz, Awone, Poor Boyz, LaFa Films i Gpsy Feelin. W tym roku sporo będzie także autorskich filmów znanych riderów. Na dużym ekranie uczestnicy festiwalu obejrzą „Five” Claytona Vili, “Road to Zion” Henrika Harlauta, “Keynote Skier” Phila Casabona i „Super Proof” Seana Pettita.

 

Oczywiście organizatorzy zapewniają, że jak zwykle w Annecy nei zabraknie dobrych imprez i mnóstwa dodatkowych atrakcji.

 

 

Więcej informacji już wkrótce na www.highfive-festival.com


<< powrót
Komentarze

Dodaj komentarz

Jeśli posiadsz konto na ski2die.pl to się zaloguj. Jeżeli jeszcze nie masz, a chcesz mieć, to już teraz może się zarejestrować.
© 2003-10 Ski2Die. All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Concept: LeSki&SanczO
Design: SanczO