Logowanie
zapamiętaj mnie
 
Media
Tutaj jesteśmy
Freelife Jam Session

Freelife Jam Session to wydarzenie, którego nie może przegapić żaden miłośnik street artu, dobrych brzmień i sportów ekstremalnych. 22 marca w krakowskim klubie Fabryka swoje siły połączą najlepsi polscy twórcy związani z szeroko rozumianą sztuką ulicy.

 

Część artystyczną jamu rozpocznie dwóch czołowych polskich streetartowców, których nie trzeba nikomu przedstawiać - Nawer oraz Swanski. Ich prace zdobią ulice i galerie w Paryżu, Londynie, Berlinie, Miami, Los Angeles czy Wiedniu. Tym razem stworzą grafiki, które w przyszłym roku znajdą się na nartach polskiego producenta Majesty Skis. Postępy prac obserwować będą DJ’e - Kixnare oraz Sid Pong, którzy postarają się stworzyć muzykę w najlepszy sposób odwzorowującą powstające dzieło.

 

Set muzyczny zakończy jak zawsze mocne afterparty, podczas którego nie zabraknie tanecznych rytmów, a energię do białego rana zapewni jeden ze sponsorów imprezy, producent napoju energetycznego burn.

 

 

Punktem kulminacyjnym Freelife Jam Session będzie pierwsza polska projekcja freeskiingowego filmu „Mutiny”, jednej z najciekawszych produkcji narciarskich ostatnich lat. Akcja najnowszego obrazu wytwórni Stept Productions tylko chwilami wykracza poza ulice amerykańskich miast. Jest to opowieść o grupie młodych chłopaków, którzy próbując pokonać granice swoich możliwości stawiają na szali wszystkie swoje oszczędności i zdrowie. Mocny, mroczny, prawdziwy, momentami gorzki film, robi piorunujące wrażenie nawet na osobach, dla których jest to pierwsze spotkanie z freeskiingiem.


Bilety:

Przedsprzedaż:

10zł – MUSIC & ART

20zł – MUSIC & ART & MOVIE (liczba ograniczona)

W dzień eventu:

15zł – MUSIC & ART

25zł – MUSIC & ART & MOVIE (jeśli pozostaną wolne miejsca)

 

Bilety dostępne na www.ticketpro.pl oraz w salonach EMPiK, Saturn, MediaMarkt i innych punktach Ticketpro w całej Polsce.


<< powrót
Komentarze

Dodaj komentarz

Jeśli posiadsz konto na ski2die.pl to się zaloguj. Jeżeli jeszcze nie masz, a chcesz mieć, to już teraz może się zarejestrować.
© 2003-10 Ski2Die. All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Concept: LeSki&SanczO
Design: SanczO