Logowanie
zapamiętaj mnie
 
Media
Tutaj jesteśmy
The North Face Polish Freeskiing Open 2014

The North Face Polish Freeskiing Open odbędzie się w dniach 31 stycznia - 1 lutego, czyli tydzień przed Igrzyskami Olimpijskimi w Soczi, gdzie po raz pierwszy rywalizowali będą najlepsi freeskierzy na świecie.

 

Jedenasta edycja imprezy będzie, podobnie jak poprzednie, oficjalnym przystankiem globalnego cyklu AFP World Tour, co jest gwarancją udziału zawodników z europejskiej czołówki. Poza spektakularnymi skokami (Big Air) rozegrana zostanie również konkurencja Rails (akrobacje na przeszkodach) oraz widowiskowe Night Session.

 

 

Już piąty raz z rzędu impreza odbędzie się na stoku Harenda w Zakopanem. Poza snowparkiem na zawody, firma Horse Bros Parks przygotuje również mini snowpark dla dzieci, w którym pod okiem instruktorów będzie można za darmo spróbować pierwszych ewolucji. Na kibiców (wstęp wolny) czekają zaś konkursy z nagrodami od partnerów: The North Face, Rexona, Armada Skis, Red Bull Mobile, energetyczne popisy DJ-ów oraz masa sportowych emocji.

 

Szczegółowy program zawodów znajduje się na stronie: www.pfopen.pl 

 
<< powrót
Komentarze

Dodaj komentarz

Jeśli posiadsz konto na ski2die.pl to się zaloguj. Jeżeli jeszcze nie masz, a chcesz mieć, to już teraz może się zarejestrować.
© 2003-10 Ski2Die. All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Concept: LeSki&SanczO
Design: SanczO