Logowanie
zapamiętaj mnie
 
Media
Tutaj jesteśmy
Poznaj zwycięzców FIAT Nine Knights

 

Sześć lat teamu Nico Zacek wpadł na szalony pomysł zbudowania ogromnego zamku ze śniegu, który byłby jednocześnie jedyną w swoim rodzaju przeszkodą. Postanowił też zaprosić czołówkę freeskierów na tygodniową sesję zdjęciową i video na „Il Castello”. Po pięciu edycjach FIAT Nine Knights to jedna z największych i najbardziej oczekiwanych imprez sezonu. 

„Byłem pod ogromnym wrażeniem rozmiaru tej przeszkody. Od skoków, poprzez raile i halfpipe’y, jest tyle opcji. Nigdy nie miałem okazji jeździć po czymś takim.” - powiedział David Wise, tegoroczny mistrz świata w halfpipie AFP i uczestnik eventu.

 

Nico Zacek fot. Polzer

 

Po tygodniowej sesji nadszedł czas na ogłoszenie zwycięzców w poszczególnych kategoriach, a także w rywalizacji fotografów. Tytuły „Ruler of the Week” i „Best Style” powędrowały do Nicky’ego Keefera. Najlepszym transition popisał się Lolo Favre, a najlepszym trickiem (dub misty 1080 mute) David Wise.

 

Wśród fotografów w kategorii „Best Action” triumfował Alessandro Belluscio, najlepszy kadr wybrał  Daniel Rönnbäck, a najciekawsze sekwencję i zdjęcie lifestyle’owe wykonał Christoph Schöch.

 

Cusini, Kittler i Zacek fot. Klaus Polzer

 

W związku z pogorszeniem pogody nie odbyły się zaplanowane na koniec eventu zawody big air. Zastąpione one zostały sesją jibbową, w której najlepsi okazali się Roy Kitler, Henrik Harlaut i Fabio Studer.


Zapraszamy do obejrzenia relacji video na stronie głównej!

 

Jest rozmach! Leci Thomas Hlawtischka fot. Malacrida

 

Matt Margets i Nico Zacek fot. Klaus Polzer

 

Nocna sesja Legs of Steel... fot. Klaus Polzer

 

 

 


<< powrót
Komentarze

Dodaj komentarz

Jeśli posiadsz konto na ski2die.pl to się zaloguj. Jeżeli jeszcze nie masz, a chcesz mieć, to już teraz może się zarejestrować.
© 2003-10 Ski2Die. All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Concept: LeSki&SanczO
Design: SanczO