Logowanie
zapamiętaj mnie
 
Media
Tutaj jesteśmy
Co nowego w kolekcji ARMADA SKIS 18/19
data: 22.11.2018, autor: Marta Lesiewska

Zachowując podział na trzy główne serie wprowadzone w zeszłym sezonie – Tracer, Invictus i ARV (odpowiednio damskie Trace, Victa i ARW) - Armada udoskonaliła wybrane modele z najnowszej kolekcji.

 

W przypadku lekkich freeride'owych i skiturowych nart z serii Tracer i Trace wprowadzone zostały subtelne zmiany w rdzeniu i rockerze, dzięki którym jazda poza trasami jest jeszcze lepszą zabawą. Nabrały one nieco bardziej „zabawowego” i kojarzonego z Armadą charakteru. Docenią to zwłaszcza ci, którzy zdobywają szczyty o własnych siłach, a podczas zjazdu nie uznają żadnych ograniczeń. Wybierać można spośród 4 szerokości nart: 116, 108, 98 i 88 (3 w przypadku damskiej linii Trace).

 

 

Z kolei zaprojektowane z myślą dużych prędkościach i najlepszej kontroli modele z serii Invictus / Victa skonstruowano przy użyciu nowego, pochłaniającego wstrząsy laminatu Intelligrid Reinforcement. Dzięki niemu narty prowadzą się jeszcze pewniej w czasie ostrej jazdy w zróżnicowanych warunkach. W serii znaleźć można modele o różnej szerokości – od węższych przeznaczonych do jazdy po przygotowanych trasach, po szerokie, uniwersalne deski all mountain.

 

 

Największe zmiany nastąpiły w serii ARV / ARW, którą tworzą modele stworzone z myślą o freestyle’owych ewolucjach w parku i poza trasami. W nartach wykorzystano teraz nowy, bardziej responsywny rdzeń z drewna z topoli i jesionu. Model ARV 116 JJ jest nieco sztywniejszy, a uniwersalne ARV 106 zyskały całkowicie nową konstrukcję, która ułatwia wybicia i wykonywanie tricków zarówno na naturalnych przeszkodach, jak i w snowparku. Co więcej na modelach z serii ARV ponownie zobaczyć można niesamowite grafiki MADSTEEZa, które czynią z nich najlepiej wyglądające narty na rynku!

 

 

Więcej informacji na temat kolekcji Armada Skis 2018/2019 znaleźć można na stronie www.armadaskis.com

 

W piątek 23 listopada warto odwiedzić sklep internetowy www.ski2die-sklep.pl, gdzie najnowsze modele będzie można kupić o 35% taniej!

 


<< powrót
Komentarze

Dodaj komentarz

Jeśli posiadsz konto na ski2die.pl to się zaloguj. Jeżeli jeszcze nie masz, a chcesz mieć, to już teraz może się zarejestrować.
© 2003-10 Ski2Die. All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Concept: LeSki&SanczO
Design: SanczO