Logowanie
zapamiętaj mnie
 
Media
Tutaj jesteśmy
FeiyuTech prezentuje G6 Plus
data: 18.07.2018, autor: Marta Lesiewska

FeiyuTech, jeden z wiodących producentów gimbali, zaprezentował dziś uniwersalny model G6 Plus. Premiera urządzenia jest zapowiedzą ery wszechstronnych elektronicznych stabilizatorów z inteligentną funkcją śledzenia ostrości i wyświetlaczem OLED.

 

Mniej znaczy więcej - najlepszy gimbal All-In-One

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom użytkowników, marka FeiyuTech zaprezentowała model G6 Plus kompatybilny ze smartfonami, kamerami sportowymi i bezlusterkowcami. Waga nowego urządzenia wynosi 663g, a jego maksymalna ładowność to 800g. Dzięki temu współpracuje z kamerami Sony RX0, serią GoPro Hero, a także większością smartfonów o szerokości od 57mm do 84mm. Jest także kompatybilny z wybranymi bezlusterkowcami i kieszonkowymi kompaktami. Użytkownicy zyskując zatem możliwość dopasowania sprzętu do warunków i rodzaju nagrywanych scen. 

 

 

Pierwszy gimbal typu all-in-one od FeiyuTech jest nie tylko wszechstronny, ale i bardzo poręczny. Przemyślana, ergonomiczna konstrukcja ułatwia obsługę, a parametry poszczególnych funkcji np. ruch w trybie autorotacji, czy osi obrotu w pionie i poziomie można ustawić ręcznie. Dzięki konstrukcji umożliwiającej nieograniczony obrót przy panoramowaniu i ramieniu gimbala umieszczonemu pod kątem 35 stopni G6 Plus daje operatorowi większe możliwości filmowania i podglądu na ekranie kamery lub aparatu.

 

 

Model G6 Plus jest także odporny na zachlapania, dzięki czemu możliwe jest rejestrowanie płynnych i stabilnych ujęć w trudnych warunkach.

 

Nowy przycisk zoomu cyfrowego

Nowością w stosunku do poprzednich urządzeń z serii G jest przycisk umożliwiający obsługę zoomu, ustawianie śledzenia ostrości, precyzyjne sterowanie trzema osiami obrotu oraz ustawianie parametrów smartfonów i aparatów fotograficznych.

 

 

Wyświetlacz

G6 Plus jest wyposażony wyświetlacz OLED o niskim poborze mocy, dzięki któremu użytkownik ma podgląd na zużycie baterii (5000mAh), bieżący tryby pracy, oraz tryby pracy aparatu.

 

Tryb połączenia: WiFi + Bluetooth, aplikacja.

Podobnie jak w modelu G6 do kamer sportowych, G6 Plus może jednocześnie pracować w trybie WiFi i Bluetooth. Podczas korzystania z gimbala użytkownik może ustawić parametry i działanie śledzenia ostrości, oraz dostosować ostrość (w zależności od typu urządzenia nagrywającego).

 

G6 Plus jest kompatybilny zarówno z Vicool, jaki i Feiyu On - dwiema niezależnymi aplikacjami, zaprojektowanymi przez firmę FeiyuTech. Z poziomu Feiyu On użytkownicy mogą zaktualizować oprogramowanie, ustawić parametry oraz zdalnie sterować gimbalem. Aplikacja Vicool pozwala ustawiać odpowiednie parametry przy filmowaniu smartfonem.

 

Informacji o gimbalach FeiyuTech szukaj  na stronach:

 

www.feiyu-tech.pl

www.instagram.com/feiyutech

www.facebook.com/FeiyuTechPolska

 


<< powrót
Komentarze

Dodaj komentarz

Jeśli posiadsz konto na ski2die.pl to się zaloguj. Jeżeli jeszcze nie masz, a chcesz mieć, to już teraz może się zarejestrować.
© 2003-10 Ski2Die. All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Concept: LeSki&SanczO
Design: SanczO