Logowanie
zapamiętaj mnie
 
Media
Tutaj jesteśmy
"McConkey" - bilety - konkurs
data: 02.10.2013, autor: LS

Startujemy z pierwszym konkursem, w którym nagrodą są bilety na jedyny w Polsce pokaz filmu "McConkey" - o filmie pisaliśmy TUTAJ. Tytuł konkursu to "Be like Saucer Boy". Starsi na pewno wiedzą, ale młodszy podpowiadamy, że Saucer Boy to alter ego Shane'a, które towarzyszyło mu od końca lat 90-tych. Ta tajemnicza postać pojawia się w praktycznie każdym filmie z Shane'm - tu np. w CLAIM, The Greatest Ski Movie... EVER!!!"

 

Zasady konkursu są banalnie proste:

 

1. Od dziś (2.10.2013) do północy do poniedziałku (7.10.2013) czekamy na maile z waszymi zdjęciami w sytlizacji a'la SAUCER BOY. Mogą być wersje zbliżone do oryginału, ale dopuszczamy też regionalne wariacje, jeśli ktoś np. nie ma pod ręką wielkiej butelki Jima Beam'a :). Generalnie kluczem jest kreatywność!!! Wraz ze zdjęciem prosimy podesłać Imię i Nazwisko (więcej danych nie zbieramy). Wszystko wysyłamy na maila info@ski2die.pl z tytułem Konkurs McConkey 1

 

2. Zdjęcia będziemy publikować w specjalnej galerii na profilu facebook.com/ski2die systematycznie w miarę ich napływania. Pełna galeria będzie opublikowana w przyszły wtorek rano (8.10.2013).

 

3. Pięć zdjęć, które do północy we wtorek (8.10.2013) zbiorą najwięcej LIKE'ów wygrywa pojedynczą wejściówkę na premierę!

 

Przesyłając zdjęcie osoba zgłaszjąca potwierdza, że ma do niego prawo i zgadza się na jego publikację na stronie i facebooku ski2die. 

Zdjęcia nie będą wykorzystane w żaden inny sposób - tylko w konkursowej galerii.

 

No to  3, 2, 1 ... START - bilety już czekają.

 

Uwaga: Wydrukowane zaproszenia będzie można odebrać w biurze ski2die.pl w Warszawie na ul. Brackiej 22/15 (od poniedziałku do piątku od 10 do 17). Jeśli ktoś nie będzie mógł odebrać zaproszenia to jego nazwisko trafi na listę zwycięzców, która będzie czekała na bramce przy wejściu na premierowy seans.

 


<< powrót
Komentarze

Dodaj komentarz

Jeśli posiadsz konto na ski2die.pl to się zaloguj. Jeżeli jeszcze nie masz, a chcesz mieć, to już teraz może się zarejestrować.
© 2003-10 Ski2Die. All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Concept: LeSki&SanczO
Design: SanczO