Logowanie
zapamiętaj mnie
 
Media
Tutaj jesteśmy
Abma vs. Liliequist
data: 28.08.2012, autor: JacekB

Już wkrótce rozpocznie się kolejna edycja Swatch Skiers Cup. Kapitanowie obu drużyn odpowiedzieli na trzy krótkie pytania dotyczące drużyn i startegii przed imprezą.

 

Jakie były najsilniejsze strony waszych teamów w zeszłym roku? Jak wygląda to w tym sezonie?

 

Mark Abma (USA): Nasz team w zeszłym roku wypadł bardzo dobrze. W tym, po raz kolejny mamy bardzo zdolnych riderów big mountain i bardzo dużo tricków w zanadrzu.

 

Sverre Liliequist: (EUROPE): Podobnie jak w zeszłym roku nasz team ma sporo doświadczenia - wystarczy wspomnieć takich staruszków jak Kaj czy ja. Także Permin i Eder mimo młodego wieku pokazali, że są doświadczonymi zawodnikami.

 

Czy jako kapitanowie chcieliście coś zmienić w teamach po zeszłorocznej edycji?

 

Abma: W zeszłym roku dla kilku członków naszego teamu były to pierwsze zjazdy big mountain od kilku miesięcy. Nie było więc łatwo. Właśnie dlatego w tym roku poświęcimy więcej czasu na przygotowania.

 

Liliequist: Nie mogę Ci tego powiedzieć (śmiech), tak na wszelki wypadek gdyby Abma słuchał. Tutaj najważniejsza jest taktyka!

 

Z dołączenia których zawodników jesteście najbardziej zadowoleni?

 

Abma: Pep Fujas to jeden z tych zawodników, z którymi mi się najlepiej jeździ. Ma niesamowity, naturalny talent i świetny styl.

 

Liliequist: Wszystkich nowych zawodników! Nie mogę się doczekać przybycia Paddiego, Sama i Toma. Jacob to prawdziwy artysta, silny indywidualista, ale wydaje mi się, że mimo to doskonale wpasuje się w ideę teamu. 

 

Więcej informacji na temat imprezy znaleźć można na stronie www.swatchskierscup.com


<< powrót
Komentarze

Dodaj komentarz

Jeśli posiadsz konto na ski2die.pl to się zaloguj. Jeżeli jeszcze nie masz, a chcesz mieć, to już teraz może się zarejestrować.
© 2003-10 Ski2Die. All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Concept: LeSki&SanczO
Design: SanczO