Logowanie
zapamiętaj mnie
 
Media
Tutaj jesteśmy
J.P. Memorial - świętując narodziny...

W dniach 17 – 20 maja 2016 w Riksgränsen odbędzie się drugi memoriał J.P. Auclaira, legendy freeskiingu i współzałożyciela marki Armada Skis.

 

W 1998 roku w szwedzkim ośrodku narciarskim Riksgränsen odbyła się impreza, którą uznać można za jeden z najważniejszych momentów w historii współczesnego narciarstwa. Było to pierwsze tak duże spotkanie ludzi, którzy w kolejnych latach mieli ogromny wpływ na to na czym, gdzie i jak jeździmy. Zwycięzcą rozegranych wtedy zawodów został J.P. Auclair, a całość dokumentował fotograf Chris O’Connel, którzy kilka lat później – z grupą kilku innych podobnie patrzących na świat narciarzy – założyli markę Armada Skis.

 

To właśnie w położonym za kołem podbiegunowym ośrodku, gdzie w maju słońce chowa się za horyzontem tylko na jedną godzinę, odbędzie się drugi już memoriał JP Auclaira. Do udziału zaproszeni są wszyscy – od miłośników freestyle’owych ewolucji, poprzez zapalonych skiturowców, do tych którzy przyjemność czerpią z każdej chwili spędzonej na stoku. Organizatorzy zachęcają, by uczestnicy na te cztery dni zapomnieli o smartfonach, instagramie i like’ach i po prostu dobrze bawili się na śniegu.

 

Więcej informacji na temat wydarzenia znaleźć można na stronie: www.thejpmemorial.com


<< powrót
Komentarze

Dodaj komentarz

Jeśli posiadsz konto na ski2die.pl to się zaloguj. Jeżeli jeszcze nie masz, a chcesz mieć, to już teraz może się zarejestrować.
© 2003-10 Ski2Die. All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Concept: LeSki&SanczO
Design: SanczO