Logowanie
zapamiętaj mnie
 
Media
Tutaj jesteśmy
Kotelnica Białczańska Winter Sports Festival

19 i 20 lutego 2016 - najwyższy czas zaznaczyć te dni w kalendarzu, gdyż właśnie wtedy odbędzie się najbardziej widowiskowa impreza sportowa sezonu zimowego! Na wielkiej skoczni, zbudowanej w sercu najpopularniejszego ośrodka narciarskiego w Polsce, rozegrane zostaną zawody Big Air, w których wezmą udział narciarze, snowboardziści i specjaliści od ewolucji na rowerach!

 

Kotelnica Białczańska Winter Sports Festival otwiera nowy rozdział w historii wydarzenia, które na polskich stokach obecne jest już od 12 lat. Chodzi oczywiście o Polish Freeskiing Open, czyli otwarte Mistrzostwa Polski we Freeskiingu i największe międzynarodowe zawody tego typu w Europie Środkowo – Wschodniej.

 

Tak, było na PFO 2015. Zobacz też relację video: https://vimeo.com/120134100)

 

W 2016 roku na najeździe, obok zawodników z europejskiej czołówki narciarskiego freestyle’u, staną także snowboardziści i specjaliści od rowerowego dirtjumpingu. Zmierzą się oni we wspólnej dla tych trzech sportów konkurencji Big Air. Tuż obok potężnej skoczni stanie też railpark, w którym rozegrane zostanie jam session dla zawodników na jednej i dwóch deskach. O dobry muzyczny klimat w czasie dwóch, intensywnych dni zadba tradycyjnie skład dj-ski Red Bull.

 

Nieoficjalny debiut rowerów na PFO2011 :)

 

Snowpark PFO 2015 

 

Więcej informacji i otwarcie rejestracji dla zawodników 13 stycznia.

 

Partner główny: Kotelnica Białczańska

Partnerzy: Thule, Head, The North Face, Armada Skis


<< powrót
Komentarze

Dodaj komentarz

Jeśli posiadsz konto na ski2die.pl to się zaloguj. Jeżeli jeszcze nie masz, a chcesz mieć, to już teraz może się zarejestrować.
© 2003-10 Ski2Die. All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Concept: LeSki&SanczO
Design: SanczO