Logowanie
zapamiętaj mnie
 
Media
Tutaj jesteśmy
Degrees North

W 2014 roku Xavier De Le Rue, Sam Anthamatten i Ralph Backstrom wraz z ekipą Timeline Missions wyruszyli na Wysypy Svalbard. Celem wyprawy było dokonanie pierwszych zjazdów na snowboardach i nartach z niezdobytych wcześniej szczytów w tym dzikim zakątku świata. Dzięki wykorzystaniu paralotni jeszcze przed rozpoczęciem wspinaczki mieli możliwość przyjrzenia się z bliska wybranym żlebom i ścianom.
 

 

W marcu 2015 roku kontynuowali swoją przygodę, tym razem obierając za cel Alaskę. Także w to miejsce zabrali ze sobą paralotnie, jednak tym razem posłużyły im one także do dostania się na wybrane szczyty!
 

 

Próbkę niesamowitego materiału filmowego, który powstał w czasie obydwu, wspieranych przez The North Face wypraw, zobaczyć można w zapowiedzi pełnometrażowego filmu zatytułowanego Degrees North zobaczyć można w naszym dziale video.

 

Specjalne pokazy nowej produkcji odbędą się w czasie dwóch przystanków festiwalu filmów freeride’owych Pure Powder Tour w Krakowie (2 października) i Warszawie (3 października).
 

 

Wszelkie informacje na temat Pure Powder Tour znaleźć można na stronie: http://powder.pl/pure-powder-tour-powraca

Więcej o Degrees North:
http://thenorthfacejournal.com/degrees-north


<< powrót
Komentarze

Dodaj komentarz

Jeśli posiadsz konto na ski2die.pl to się zaloguj. Jeżeli jeszcze nie masz, a chcesz mieć, to już teraz może się zarejestrować.
© 2003-10 Ski2Die. All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Concept: LeSki&SanczO
Design: SanczO