Logowanie
zapamiętaj mnie
 
Media
Tutaj jesteśmy
Suzuki Nine Knights po raz 7!

fot. Suzuki Nine Knights

 

Po siedmiu latach Suzuki Nine Knights wyrosło na jedną z najważniejszych i najciekawszych imprez w świecie zimowych sportów akcji. Dlaczego? Przede wszystkim trwająca cały tydzień sesja, w czasie której do dyspozycji zaproszonych narciarzy i snowboardzistów jest niesamowity set up, pozwala im na niesamowitą kreatywność. Tradycją stało się już poszukiwanie przez riderów jak najciekawszych transferów, jak m.in. gap nad halfpipem...

 

Kolejna edycja imprezy trwa właśnie we włoskim Livigno. Tym razem na zboczu powstały dwa zamki – pierwszy to 5 wybić różnego rodzaju, z największą odległością do przelecenia wynoszącą 35 metrów! Niżej znaleźć można cornera z ustawioną na szczycie minirampą, której jeden bok to wallride. Obok ustawiony został cannon rail kierujący na tzw. „nierozsądną“ przeszkodę. Rozpędzając się przez tunel zawodnicy mogą przeskoczyć potężny topór albo wylądować na kolejnym cornerze. Cała linia kończy się stairsetem z kink railem i down railem.

 

 

 

 

 

Jak to wszystko wygląda z perspektywy zawodnika przekonać się można oglądając film dostępny pod adresem: bit.ly/GoProCoursePreview_9K_15

 

Dziś w nocy cały snowpark zostanie oświetlony na potrzeby nocnej sesji. Już w piątek rozegran zostaną z kolei zawody, które jak spodziewają się organizatorzy obejrzy kilka tysięcy osób.


<< powrót
Komentarze

Dodaj komentarz

Jeśli posiadsz konto na ski2die.pl to się zaloguj. Jeżeli jeszcze nie masz, a chcesz mieć, to już teraz może się zarejestrować.
© 2003-10 Ski2Die. All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Concept: LeSki&SanczO
Design: SanczO