Logowanie
zapamiętaj mnie
 
Media
Tutaj jesteśmy
Red Bull na Dużym Ekranie

14 listopada o godz. 22:00 w 6 kinach sieci Multikino w Polsce rozpocznie się nocny pokaz. W ramach maratonu będzie można zobaczyć 4 pełne akcji produkcje.

 

“McConkey”

W filmie „McConkey” Red Bull Media House we współpracy z Matchstick Production oddają hołd człowiekowi, który wyznaczał nowe granice ludzkich możliwości. Dokument opowiada historię człowieka, ojca i męża, który jak każdy z nas napotykał na swej drodze przeszkody. Sposób w jaki je pokonywał, to prawdziwa lekcja optymizmu. Shane nauczył się żyć pełnią życia – na własnych warunkach, w swój bezkompromisowy sposób. Według niego życie bez pasji nie miało większego sensu, nie wyobrażał sobie pracy od 9:00 do 17:00.

 

“On Any Sunday: The Next Chapter” – polska premiera!                                                 

W 1971 roku filmowiec Bruce Brown wyprodukował dokument filmowy, który na zawsze zmienił postrzeganie zawodników oraz pasjonatów motocykli. „On Any Sunday” pokazał wyjątkowy związek człowieka z maszyną. Po 40 latach przyszedł czas na kolejną część! Syn Bruce’a, Dana Brown, przy użyciu nowoczesnej technologii stworzył współczesną wersję filmu, w którym zaprezentował pasjonatów jeżdżących praktycznie w każdym terenie. W rolach głównych wystąpią niesamowici sportowcy, rewolucyjni wynalazcy oraz gwiazdy kina, m.in.: Travis Pastrana, Robbie Maddison, Marc Marquez, Ashley Fiolek, Kenny Roberts, Dani Pedrosa, James Stewart, Mickey Rourke, czy Bo Derek. 14 listopada podczas Red Bull na Dużym Ekranie odbędzie się polska premiera tego filmu.

 

 „Rad Company”

Brandon Semenuk jest postacią znaną każdemu fanowi ekstremalnego kolarstwa górskiego. Młody zawodnik na dobre zapisał się na kartach historii MTB, jako twórca nowej szkoły freeride’u. “Rad Company” to projekt filmowy z udziałem Semenuka, w którym będzie można zobaczyć również m.in.: Steve Smitha, Cam Zinka, Cam McCaula, Thomasa Genona, Grahama Agassiza i wielu innych. “Rad Company” to 100% akcji, w którym triki i przejazdy z najwyższej półki zostały nagrane najlepszymi dostępnymi technologiami!

 

„Cerro Torre: Szanse Śnieżnej Kuli w Piekle”

Cerro Torre to niewątpliwie jedna z najbardziej kontrowersyjnych i najtrudniejszych gór świat. W 2012 dwójka wspinaczy - David Lama (zwycięzca Wspinaczkowego Pucharu Świata w wieku 15 lat) oraz Peter Ortner – dokonali wyczynu, który poruszył całym środowskiem alpinistycznym. Zdobyli legendarny szczyt metodą klasyczną, stawiając sobie za punkt honoru ujarzmienie góry przy zastosowaniu najsurowszych zasad i wykorzystaniu jedynie liny asekuracyjnej. “To film o determinacji, wierności sobie i postawieniu na cele, w których osiągnięcie naprawdę się wierzy” – powiedział David Lama.

 

Maraton filmowy Red Bull Na Dużym Ekranie odbędzie się 14 listopada o 22:00 w 6 kinach sieci Multikino: Gdańsk, Katowice, Lublin, Poznań 51, Warszawa Złote Tarasy oraz Wrocław Arkady Wrocławskie.

 

Harmonogram wydarzenia:

22:00 – start emisji filmu „McConkey”

 0:00 – start emisji filmu „On Any Sunday – The Next Chapter”

 2:00 – start emisji filmu „Rad Company”

 3:00 – start emisji filmu „Cerro Torre”

 

Bilety już w sprzedaży w kasach kin oraz na www.multikino.pl

Więcej informacji: www.redbull.pl/naduzymekranie


<< powrót
Komentarze

Dodaj komentarz

Jeśli posiadsz konto na ski2die.pl to się zaloguj. Jeżeli jeszcze nie masz, a chcesz mieć, to już teraz może się zarejestrować.
© 2003-10 Ski2Die. All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Concept: LeSki&SanczO
Design: SanczO