Logowanie
zapamiętaj mnie
 
Media
Tutaj jesteśmy
W sobotę bawimy się w Katowicach

Nadchodząca, czwarta edycja Pure Powder Tour, będzie finałowym przystankiem cyklu. Po inauguracji w Krakowie, odwiedzeniu Wrocławia i Warszawy, przyszła pora na stolicę Śląska. Region ten jak wiadomo pełen jest narciarzy i snowboardzistów, stąd zainteresowanie powinna wzbudzić startująca w hallu kina Kosmos już o godzinie 17-tej wystawa sprzętu freeride’owego. Będzie można z bliska przyjrzeć się tam nartom, snowboardom, odzieży oraz wszelkiemu wyposażeniu związanemu z bezpieczeństwem w górach zimą. Do tego DJ’e przez cały czas trwania wystawy serwować będą soczyste brzmienia, tak aby oczekiwanie na śnieg było jeszcze przyjemniejsze!

 

Po zasięgnięciu maksimum informacji o najnowszym sprzęcie freeride’owym, widzowie będą mogli skierować się do sali kinowej. Wyświetlone zostaną aż trzy filmy – jeden snowboardowy oraz dwa narciarskie. Wieczór rozpocznie się od pokazu najnowszej produkcji True Color Films pt. „Nipple Deep”, a następnie w jednym bloku odbędzie się seans dwóch filmów narciarskich. W pierwszej kolejności zobaczymy pełnometrażowy, niezwykle gorąco przyjęty przez warszawską publiczność „Days Of My Youth”. Na sam koniec, tuż po pokazie „Days Of My Youth”, na ekranie zagości krótki film „Afterglow”, który z pewnością dostarczy widzom niezwykłych doznań wizualnych. Został on w całości zrealizowany w nocy, a ekipa oświetliła kolorowymi światłami zbocza po jakich zjeżdżają jedni z najlepszych narciarzy freeride’owych na świecie. Niesamowite barwy uzyskanej w ten sposób poświaty oraz duże ilości świeżego śniegu, tworzą niesamowity, przepojony magią i plastycznością klimat filmu. Z pewnością jest to najbardziej nieszablonowy film narciarski w historii i warto zobaczyć go w kinie!

 

Plan wydarzenia:

 

17:00 – Start imprezy i wystawy w hallu kina

20:00 – pokaz „Nipple Deep” 

22:00 – pokaz „Afterglow” & „Days Of My Youth”

Bilety wyłącznie w sprzedaży internetowej: http://bit.ly/1qR419r 

Strona wydarzenia na Facebooku: http://bit.ly/PPTKATO 

Trailer “Afterglow”: http://vimeo.com/108266853  

Trailer „Days Of My Youth”: http://bit.ly/DaysOfMyYouth 

Trailer “Nipple Deep”: http://bit.ly/NippleDeep << powrót
Komentarze

Dodaj komentarz

Jeśli posiadsz konto na ski2die.pl to się zaloguj. Jeżeli jeszcze nie masz, a chcesz mieć, to już teraz może się zarejestrować.
© 2003-10 Ski2Die. All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Concept: LeSki&SanczO
Design: SanczO