Logowanie
zapamiętaj mnie
 
Media
Tutaj jesteśmy
Premiera Crew Movie Project coraz bliżej!

Miłośnicy freeskiingu z Krakowa i okolic nie mogą tej jesieni narzekać na brak imprez. Co weekend to wydarzenie związane z nartami. Już 10 października w kinie Kijów.Centrum odbędzie się premiera polskiej produkcji pt. „Crew Movie Project”. Będzie to jednocześnie pierwszy przystanek touru po kraju.

Jakiś czas temu publikowaliśmy krótkie opowieści chłopaków o najciekawszych momentach związanych ze zbieraniem materiału do filmu. Teraz złapaliśmy ich ponownie, by zadać kilka pytań związanych z montażem i wnioskami jakie wyciągnęli w czasie produkcji finalnej wersji „historii słabej zimy”.

 

 

Ile w sumie godzin materiału mieliście, a ile z tego zostało?

 

Mieliśmy około 20 godzin materiału. Zostało tyle, że możemy zrobić fajne dodatki. Ze względu na to, że wszystko było nagrywane w formacie RAW, to części ujęć musieliśmy się pozbyć, bo nie starczało już miejsca na dyskach. I tak uzbierało się tego kilka terrabitów…

 

Czy są ujęcia, które nie dostały się do filmu, mimo że niczego im nie brakuje?

Są oczywiście takie ujęcia. Części naprawdę pięknych fragmentów nie mogliśmy wrzucić ze względu na ograniczenia wynikające z dokumentalnej natury filmu.

 

Coś z nimi zrobicie np. B-Roll?

Jeśli pozwoli na to czas wypuścimy dodatki np. making of.

 

Widzieliście już cały film?

 

Tak, film jest już zmontowany i w 90% gotowy. Teraz pozostaje tylko dopracowanie szczegółów, coloring, dodanie prostych efektów i animacji.

 

Czy po pierwszej wersji finalnej, były jeszcze jakieś poprawki?

Poprawiliśmy kilka rzeczy, na które zwróciły nam uwagę także osoby trzecie, występujące w roli naszych niezależnych ekspertów.

 

Kto z Was okazał się być największym perfekcjonistą i dba o takie szczególiki, że pozostałych irytuje?

Zdecydowanie Marcin! Czepia się szczegółów, których nikt i tak nie zobaczy. Z drugiej strony ma czasami trochę racji. :)

 

 

Co okazało się trudniejsze, produkcja filmu czy organizacja touru premierowego?

 

Organizacja tych czterech imprez w porównaniu z całą resztą przebiega dość sprawnie i płynnie. Łącząc jednak te obie rzeczy musimy przyznać, że na brak zajęć nie narzekamy.

 

Kiedy wracacie na śnieg?

Już pomiędzy premierami! Tęsknimy za jazdą tylko dla siebie. W związku z filmem nie mieliśmy w zeszłym sezonie wiele dni, kiedy robiliśmy to tylko i wyłącznie dla własnej satysfakcji.

 

Będzie „Crew Movie Project II”?

 

To zależy od Was, więc wpadajcie na imprezy premierowe!<< powrót
Komentarze

Dodaj komentarz

Jeśli posiadsz konto na ski2die.pl to się zaloguj. Jeżeli jeszcze nie masz, a chcesz mieć, to już teraz może się zarejestrować.
© 2003-10 Ski2Die. All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Concept: LeSki&SanczO
Design: SanczO