Logowanie
zapamiętaj mnie
 
Media
Tutaj jesteśmy
"Into the Mind" Pod Baranami

11 kwietnia do repertuaru Kina Pod Baranami, jako jedynego kina w Krakowie, wejdzie Into the Mind – wizualny majstersztyk o narciarstwie ekstremalnym zrealizowany z ogromnym rozmachem przez kanadyjskich filmowców i miłośników gór. Eric Crosland i Dave Mossop, twórcy wielokrotnie nagradzanego All.I.Can, dołożyli wszelkich starań, by ich najnowsze dzieło zrobiło na widzach piorunujące wrażenie.

 

Film roku 2013, Najlepszy montaż, Najlepsze zdjęcia, Najlepszy film wysokogórski, to tylko niektóre z nagród przyznanych tej produkcji na największym festiwalu filmów narciarskich International Freeski Film Festival. Najnowszy obraz wytwórni Sherpas Cinema powstał przy współpracy z firmą The North Face to zapierający dech w piersiach spektakl w którym przełomowe techniki realizacji sprawiają, że granice pomiędzy fikcją i rzeczywistością zacierają się, tworząc niezwykły kolaż przenikających się światów ludzi, zwierząt i żywiołów. Film z udziałem światowych gwiazd freeride’u, został zrealizowany z niezwykłym rozmachem wśród monumentalnych krajobrazów bezkresnej Alaski, egzotycznej Boliwii i majestatycznych Himalajów. Into the Mind pokazuje śmiałków rzucających wyzwanie siłom natury. Dla nich zjazd z niedostępnych szczytów górskich staje się podróżą w głąb ludzkiej duszy w poszukiwaniu pytań o granice naszych możliwości.

 

KINO POD BARANAMI

Rynek Główny 27, Kraków

(12) 423 07 68

 

www.kinopodbaranami.pl

 

 


<< powrót
Komentarze

Dodaj komentarz

Jeśli posiadsz konto na ski2die.pl to się zaloguj. Jeżeli jeszcze nie masz, a chcesz mieć, to już teraz może się zarejestrować.
© 2003-10 Ski2Die. All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Concept: LeSki&SanczO
Design: SanczO