Logowanie
zapamiętaj mnie
 
Media
Tutaj jesteśmy
Pokaz "Into the Mind" w Warszawie

 

W dniu 25 października 2013, w kinie Wisła w Warszawie odbędzie się projekcja najnowszego dzieła wytwórni Sherpas Cinema – „Into The Mind”. Film ten jest jedną z najbardziej wyczekiwanych produkcji związanych z freeskiingiem w tym roku. Najlepszym dowodem było olbrzymie zainteresowanie, jaką cieszyła się jedna ze światowych premier, która odbyła się pod koniec września w krakowskim kinie Kijów.Centrum. 

Po wielkim sukcesie i frekwencyjnych rekordach na premierze w Krakowie, nadchodzi czas na Warszawę. HiverMAG.pl, we współpracy z wytwórnią Sherpas Cinema przygotowuje kolejną projekcję filmu, który już zdążył zdobyć wszystkie najważniejsze branżowe nagrody. „Into The Mind” został uznany za film roku podczas tegorocznego IF3 - największego festiwalu filmów freskiingowych. Ponadto, Sherpas Cinema odebrali tam nagrody za najlepszy montaż i zdjęcia, co czyni z tej produkcji pozycję obowiązkową nie tylko dla amatorów sportów zimowych, ale także wszystkich osób wrażliwych na niesamowite ujęcia filmowe.

Ekipa filmowców Sherpas Cinema wraz z najwybitniejszymi narciarzami ekstremalnymi odwiedziła najbardziej spektakularne miejsca w jakich można jeździć na nartach. Boliwia, Himalaje czy Alaska to tylko niektóre z kierunków jakie obrali twórcy i bohaterowie filmu. Powstały w wyniku tych podróży film nie pozostawia widza obojętnym - próbuje odpowiedzieć na pytanie dlaczego niektórzy dobrowolnie narażają się na niebezpieczeństwo i czy kilkadziesiąt sekund zjazdu warte jest całego wielkiego trudu jaki należy podjąć by dostać się na szczyt góry? Autorzy „Into The Mind” zabiorą publiczność w podróż do najbardziej niesamowitych miejsc na Ziemi oraz do wnętrza umysłów ludzi, którzy przesuwają granice tego co możliwe na nartach. 

Sherpas Cinema swoim nowym dziełem po raz kolejny udowodnili, że w aspekcie filmowego rzemiosła są niedoścignionym rywalem dla swoich największych konkurentów. Kosmiczne zdjęcia, niesamowity montaż i świeże, ambitne pomysły powodują, że film ten zdecydowanie jest czymś więcej niż kolejną produkcją pokazującą wyczyny freeskierów. „Into The Mind” to skomplikowany i dający do myślenia obraz, w którym na pierwszym planie jest człowiek, jego umysł i przekonanie o tym, że góry to coś więcej niż geografia i przyroda. Z pewnością jest to jeden z filmów, które należy zobaczyć w kinie!

 

Link do wydarzenia na fb: http://bit.ly/IntoTheMindWwa

Trailer filmu: http://vimeo.com/54348266

 

 

Start projekcji - godz. 20:30, sala A

Bilety dostępne są w kasie kina Wisła (http://www.novekino.pl/kina/wisla/) oraz w systemie sprzedaży internetowej: http://bit.ly/1c91MaY

Cena: 19 PLN 

 

 

 

 


<< powrót
Komentarze

Dodaj komentarz

Jeśli posiadsz konto na ski2die.pl to się zaloguj. Jeżeli jeszcze nie masz, a chcesz mieć, to już teraz może się zarejestrować.
© 2003-10 Ski2Die. All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Concept: LeSki&SanczO
Design: SanczO