Logowanie
zapamiętaj mnie
 
Media
Tutaj jesteśmy
KROM WARS II.

31 sierpnia w czeskim Hulinie odbyła się naprawdę gruba impreza. Na terenie publicznego basenu powstała ogromna skocznia, na której swoje triki zaprezentowali najlepsi czescy riderzy i kilku zaproszonych zawodników z innych części Europy. Niestety zabrakło w tym roku reprezentantów Polski, którzy w czasie poprzedniej edycji walczyli o najwyższe miejsca na podium.

Z pewnością będą oni żałowali, że nie udało im się dotrzeć na Krom Wars w tym roku, gdyż z relacji foto i video wynika, że było naprawdę grubo. Posypały się różne wariacje doubli i inne srogie tricki na skoczni i cannon tubie. Nie zabrakło masy dodatkowych atrakcji i dopingu kilkuset osób które zgromadziły się tego dnia na basenie. Finalistów do walki zagrzewały hostessy, z których każda po odpadnięciu swojego zawodnika z rywalizacji musiała wskoczyć do basenu.

 

 

W walce o super finał zawodnicy sięgnęli po swoje najlepsze ewolucje. Daniel Hanka skoczył double cork 12 high mute, Ondra Beneš cork 12 tail, Martin Horák double cork 12 mute, a Robin Holub unnatural cork 900 tail. Sędziowie zadecydowali, że do ostatniego etapu rywalizacji nie przejdzie Ondra. Dan, Martin i Robin mieli do oddania na koniec po 3 skoki, z których najlepszy decydował o miejscu na podium. Zwyciężył Horak, drugi był Hanka, a trzeci Holub.

 

Więcej info na www.kromwars.cz, a relacja video na naszej stronie głównej.

 

 


<< powrót
Komentarze

Dodaj komentarz

Jeśli posiadsz konto na ski2die.pl to się zaloguj. Jeżeli jeszcze nie masz, a chcesz mieć, to już teraz może się zarejestrować.
© 2003-10 Ski2Die. All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Concept: LeSki&SanczO
Design: SanczO