Logowanie
zapamiętaj mnie
 
Media
Tutaj jesteśmy
"Paradise Waits" 22 lutego w Multikinie!
data: 28.01.2016, autor: JacekB

Multikino, wspólnie z 9th Plan i Woodpecker MP, zapraszają na pokazy najlepszej produkcji narciarskiej i snowboardowej sezonu 2015/2016. „Paradise Waits” obejrzeć będzie można 22 lutego br. o godzinie 19:00 w 17 kinach sieci Multikino.

 

Po „Into the Mind” oraz „Unreal” nadszedł czas na nowe tytuły, które sprawia, że znów będziecie śnić o białym szaleństwie i obłokach pary unoszącej się z ust. Dzięki Teton Gravity Research i Sony ewolucje najlepszych zawodników na świecie widzowie zobaczą w kompletnie nowym wymiarze i nieznanej dotąd jakości. Kolejne niemożliwe do tej pory bariery zostaną przekroczone.

 

„Paradise Waits”

 

W poszukiwaniu Białego Raju. Jeśli należysz do ludzi, którzy odliczają dni do przyjścia zimy i z utęsknieniem patrzą na góry czekając aż pokryje je pierzyna śniegu - właśnie znalazłeś pokrewne dusze! Ekipa z Teton Gravity szuka prawdziwej zimy i idealnych warunków do freeride’u. Najlepsi na świecie zawodnicy przemierzają tysiące kilometrów, nie licząc się z wyrzeczeniami i kosztami w poszukiwaniu śnieżnej Atlantydy, a kiedy już ją znajdą, tracą rozum i rzucają się w wir  białego szaleństwa. Górskie szczyty w Grecji, Kosowie, Japonii, Kanadzie, USA i ewolucje największych śmiałków na świecie dadzą ci zastrzyk energii na cały tegoroczny sezon.

 

Występują: Angel Collinson, Bryan Iguchi, Cam Riley, Clayton Vila, Colter Hinchliffe, Dana Flahr, Dane Tudor, Dash Longe, Dylan Hood, Forrest Shearer, Griffin Post, Ian McIntosh, Johnny Collinson, Mark Carter, Nick McNutt, Sage Cattabriga-Alosa, Tim Durtschi oraz Todd Ligare.

 

Zobacz oficjalny zwiastun: https://www.youtube.com/watch?v=PUHRrM0tey0

 

W poniedziałek 22 lutego br. o godz. 19:00  film będzie można zobaczyć w Multikinie: Bydgoszcz, Gdańsk, Gdynia, Katowice, Kraków, Lublin, Łódź (Silver Screen), Olsztyn, Poznań 51, Rzeszów, Szczecin, Warszawa Ursynów, Warszawa Złote Tarasy, Wrocław Arkady, Wrocław Pasaż oraz Zabrze.

 

Ceny Biletów:

Warszawa: Normalny – 29 zł, Ulgowy – 23 zł

Gdańsk, Gdynia, Kraków, Łódź, Poznań, Wrocław: Normalny - 26 zł, Ulgowy – 20 zł

Pozostałe kina w których jest pokaz: Normalny – 23 zł, Ulgowy – 17 zł

 

Bilety już w sprzedaży w kasach kin oraz na: www.multikino.pl                                                                                                                  

 

Produkcja: USA, 2015

czas trwania: ok. 75 min.

Producent: TGR - Teton Gravity Research

Technologia: film zrealizowany w 4K, emitowany w 2K zgodnie ze standardem kinowym DCP. Film z polskimi napisami!


<< powrót
Komentarze

Dodaj komentarz

Jeśli posiadsz konto na ski2die.pl to się zaloguj. Jeżeli jeszcze nie masz, a chcesz mieć, to już teraz może się zarejestrować.
© 2003-10 Ski2Die. All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Concept: LeSki&SanczO
Design: SanczO