Logowanie
zapamiętaj mnie
 
Media
Tutaj jesteśmy
Łamiąc granice ludzkich możliwości dopiero zaczynasz podróż
data: 17.02.2014, autor: press

Już 21 lutego odbędzie się premiera filmu poświęconego tematyce alpinizmu oraz narciarstwa – „Mount St. Elias”! Projekcja odbędzie się u podnóży Gubałówki w Zakopanem. Dokument opowiada o niebywałej próbie najdłuższego na świecie zjazdu na nartach, lecz by móc zjechać z góry Świętego Eliasza, najpierw trzeba ją zdobyć! 

 

Trójka znajomych - Axel Naglich, Peter Ressmann oraz Jon Jonhston postanawia dokonać niemożliwego i spróbować zdobyć drugi najwyższy szczyt w Stanach Zjednoczonych, by następnie móc z niego zjechać na nartach. Koldyriery nie są jednak dla nich łaskawe, alipiniści będą musieli poradzić sobie z ekstremalnymi warunkami panującymi na górze. Największym  wrogiem śmiałków okaże się indywidualizm poszczególnych freeriderów, który będzie musiał zostać zastąpiony kolektywną pracą na rzecz drużyny. 

 

PROJEKCJA FILMU

MIEJSCE: ul. Kościuszki 4, 34-500 Zakopane

DATA: 21 lutego, godzina 20:00 

Wstęp wolny

 

Film dokumentalny Mount St. Elias ukazuje walkę ludzi z bezwzględną naturą, która nie wybacza błędów. By osiągnąć swój cel, narciarze będą musieli przekroczyć swoje granice możliwości, aby zrealizować zadanie i ocalić własne życie!


Partnerzy: The North Face, Red Bull, ORF, Generali, Fisher, Oakley, Komperdell, Wings For Life

<< powrót
Komentarze

Dodaj komentarz

Jeśli posiadsz konto na ski2die.pl to się zaloguj. Jeżeli jeszcze nie masz, a chcesz mieć, to już teraz może się zarejestrować.
© 2003-10 Ski2Die. All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Concept: LeSki&SanczO
Design: SanczO