Logowanie
zapamiętaj mnie
 
Media
Tutaj jesteśmy
Gillette Extreme Ride
data: 12.02.2014, autor: Press

15 lutego (sobota) na górce szczęśliwickiej w Warszawie, odbędzie się największa impreza snowboardowo-narciarska „Gillette Extreme Ride”. Impreza rozpocznie się o godzinie 11:00 i  zainauguruje warszawskie ferie zimowe. Event jest darmowy i skierowany zarówno do pasjonatów sportów zimowych jak i osób, które chcą po raz pierwszy spróbować swoich sił w podniebnych akrobacjach.

Celem wydarzenia Gillette Extreme Ride jest propagowanie sportów zimowych, poprzez przybliżenie szerszej publiczności narciarskiej i snowboardowej  konkurencji  slope style. Uczestnicy imprezy będą mogli przez cały dzień jeździć na linii 5 przeszkód, skakać na air padzie oraz małej skoczni.

Dodatkową atrakcją będą otwarte zawody na skoczni, na które została zaproszona polska czołówka snowboardzistów i narciarzy. 

 

Dodatkowo, na funpage’u marki Gillette na Facebooku będzie można wygrać specjalne VIP-owskie wejściówki, które pozwolą na oglądanie pokazów z patio z bezpośrednim widokiem oraz poznanie uczestniczących zawodników! Wszystko przy dźwiękach klubowej muzyki granej na żywo przez DJa.


<< powrót
Komentarze

Dodaj komentarz

Jeśli posiadsz konto na ski2die.pl to się zaloguj. Jeżeli jeszcze nie masz, a chcesz mieć, to już teraz może się zarejestrować.
© 2003-10 Ski2Die. All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Concept: LeSki&SanczO
Design: SanczO