Logowanie
zapamiętaj mnie
 
Media
Tutaj jesteśmy
Girls Jam vol. 3
data: 28.02.2017, autor: JacekB

Już w najbliższą niedzielę (5.03) w Białce Tatrzańskiej odbędzie się jedyne w Polsce wydarzenie freestylowe przeznaczone TYLKO dla kobiet. 

Girls Jam to event organizowany przez Alinę Trybus i Gosie Śniegórską z myślą dziewczynach, które marzą o rozpoczęciu przygody z freestylem i tych bardziej zaawansowanych, które chcą podnieść poziom umiejętności. W czasie imprezy odbęda się warsztaty freestyle'owe, a także zawody z atrakcyjnymi nagrodami.

 

"Zależy nam bardzo na promowaniu zimowych sportów ekstremalnych wśród kobiet. Dążymy do tego, aby ta impreza odbywała się cyklicznie i rozwijała się z roku na rok. W najbliższą niedzielę nagrodzone zostaną 3 najlepsze narciarki i 3 najlepsze snowboardzistki oraz dziewczyny, które wykonają najlepszą ewolucję freeski i snowboard. Oprócz tego rozdamy dużo drobnych nagród za dobre tricki w trakcie trwania Jamu." - zachęca do udziału Alina Trybus.

 

Więcej informacji na www.facebook.com/girlsjampoland


<< powrót
Komentarze

Dodaj komentarz

Jeśli posiadsz konto na ski2die.pl to się zaloguj. Jeżeli jeszcze nie masz, a chcesz mieć, to już teraz może się zarejestrować.
© 2003-10 Ski2Die. All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Concept: LeSki&SanczO
Design: SanczO